Τηλεοπτικές μεταδόσεις

Τηλεοπτικές μεταδόσεις 22/9

12:05
Μοto3: Γκραν πρι Αραγονίας
Αγώνας
Cosmote Sport 7
12:55
Τένις: Laver Cup
Toυρνουά επίδειξης
Eurosport 1
13:00
Ποδόσφαιρο: Χετάφε – Μαγιόρκα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
13:30
ΜοtoGP: Γκραν πρι Αραγονίας
Αγώνας
Cosmote Sport 7
13:30
Ποδόσφαιρο: Σασουόλο – ΣΠΑΛ
Σέριε Α
Novasports 2
14:00
Ποδόσφαιρο: Γουέστ Μπρομ – Χάντερσφιλντ
Τσάμπιονσιπ
Novasports 3
14:30
Φόρμουλα 1: Γκραν πρι Σιγκαπούρης
Αγώνας
Cosmote Sport 5
14:30
Χάντμπολ: Μαγδεβούργο – Ράιν Νέκαρ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 6
14:30
Ποδόσφαιρο: Αμβούργο – Άουε
Μπουντεσλίγκα 2
Cosmote Sport 8
14:50
Φόρμουλα 1: Γκραν πρι Σιγκαπούρης
Aγώνας
ΕΡΤ Sports

15:00
Τένις: Laver Cup
Τουρνουά επίδειξης
Eurosport 1
15:00
Ποδόσφαιρο: Εσπανιόλ – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 9
15:00
Ποδόσφαιρο: ΑΕΛ – Ξάνθη
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 1

15:15
Moto2: Γκραν πρι Αραγονίας
Αγώνας
Cosmote Sport 7
15:45
Μπάσκετ: Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος
Μικρός τελικός
Cosmote Sport 4
16:00
Ποδόσφαιρο: Χάμαρμπι – ΑΪΚ Στοκχόλμης
Πρωτάθλημα Σουηδίας
Novasports 5
16:00
Ποδόσφαιρο: Σαμπντόρια – Τορίνο
Σέριε Α
Novasports 24
16:00
Ποδόσφαιρο: Λέτσε – Νάπολι
Σέριε Α
Novasports 2
16:00
Ποδόσφαιρο: Μπολόνια – Ρόμα
Σέριε Α
Novasports 4
16:00
Ποδόσφαιρο: Γουέστ Χαμ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1

16:30
Ποδηλασία: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Δρόμου
Γιόρκσαϊρ
Eurosport 2
16:30
Ποδόσφαιρο: Γκλάντμπαχ – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
16:30
Τένις: Moselle Open
Τελικός
Cosmote Sport 6
16:50
Mηχανοκίνητα: Red Bull MotoGP Rookies Cup
Αραγκόν, Ισπανία – 2ος αγώνας
Cosmote Sport 7
17:00
Τένις: Laver Cup
Tουρνουά επίδειξης
Eurosport 1
17:00
Ποδόσφαιρο: Βαλένθια – Λεγκανές
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
17:45
Ποδόσφαιρο: Αϊντχόφεν – Άγιαξ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 3

18:00
Μπάσκετ: Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος
Τελικός
Cosmote Sport 4
18:30
Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ – Άρης

Σούπερ Λίγκα 1
PAOK TV
18:30
Ποδόσφαιρο: Τσέλσι – Λίβερπουλ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
19:00
Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μπορούσια Ντόρτμουντ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3

19:00
Ποδόσφαιρο: Αταλάντα – Φιορεντίνα
Σέριε Α
Novasports 2
19:00
Τένις: Laver Cup
Tουρνουά επίδειξης
Eurosport 1
19:30
Ποδόσφαιρο: Λαμία – Πανιώνιος
Σούπερ Λίγκα 1
ΕΡΤ Sports

19:30
Ποδόσφαιρο: Αθλέτικ Μπιλμπάο – Αλαβές
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
20:00
Χάντμπολ: Παρί Σεν Ζερμέν – Πικ Ζέγκεντ
Τσάμπιονς Λιγκ
Cosmote Sport 6
20:00
Μπάσκετ: Σούπερκαπ Ισπανίας
Τελικός
Cosmote Sport 8
20:30
Ποδόσφαιρο: Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 1

21:45
Ποδόσφαιρο: Λάτσιο – Πάρμα
Σέριε Α
Novasports 2
22:00
Ποδόσφαιρο: Σεβίλλη – Ρεάλ Μαδρίτης

Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
22:00
Ποδόσφαιρο: Λυών – Παρί Σεν Ζερμέν
Λιγκ 1

Novasports 3
22:30
Ποδόσφαιρο: Πόρτο – Σάντα Κλάρα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 7

Τηλεοπτικές μεταδόσεις