Τηλεοπτικές μεταδόσεις

Τηλεοπτικές μεταδόσεις 13/10
14:00
Ενόργανη γυμναστική: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Στουτγάρδη
ΕΡΤ Sports
14:30
Χάντμπολ: Έρλανγκεν – Ράιν Νέκαρ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 9
14:55
Τένις: Τουρνουά WTA
Τελικός – Λιντς
Eurosport 1
15:00
Ποδόσφαιρο: Τρίκαλα – Ολυμπιακός Βόλου
Football League
ΕΡΤ3

16:00
Ποδόσφαιρο: Καζακστάν – Βέλγιο
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 2
16:30
Ποδηλασία: Ο Γύρος της Γαλλίας
Παρίσι – Τουρ
Eurosport 2
17:30
Μπάσκετ: Μπάντιρμα – Αναντολού Εφές
Σούπερ Λιγκ Τουρκίας
Cosmote Sport 6
18:00
Μπάσκετ: Λάρισα – Άρης
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Sports
18:00
Χάντμπολ: Παρί Σεν Ζερμέν – Τσέλιε Πιβοβάρνα
Τσάμπιονς Λιγκ
Cosmote Sport 9
18:50
Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Superpole
Eurosport 1
19:00
Μπάσκετ: Παναθηναϊκός – Προμηθέας Πάτρας
Α1 Ανδρών
Cosmote Sport 4
19:00
Ποδόσφαιρο: Λευκορωσία – Ολλανδία
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 2
19:00
Ποδόσφαιρο: Σκωτία – Σαν Μαρίνο
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 3
19:00
Ποδόσφαιρο: Κύπρος – Ρωσία
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθήματος 2020
Cosmote Sport 1
19:00
Ποδόσφαιρο: Ουγγαρία – Αζερμπαϊτζάν
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 7
19:30
Μπάσκετ: Μπαρτσελόνα – Βαλένθια
Λίγκα Εντέσα
Cosmote Sport 8
20:00
Κολύμβηση: International Swimming League
2η ημέρα – Νάπολη, Ιταλία
Eurosport 2
20:00
Σούπερσπορτ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Αργεντινή
Eurosport 1
21:00
Ποδόσφαιρο: Ελλάδα – Μεξικό
Socca World Cup – Ρέθυμνο
Novasports 1
21:45
Ποδόσφαιρο: Ουαλία – Κροατία
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 2
21:45
Ποδόσφαιρο: Εσθονία – Γερμανία
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 1
21:45
Ποδόσφαιρο: Σλοβενία – Αυστρία
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταιλήματος 2020
Cosmote Sport 3
21:50
Σούπερμπαϊκ: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
2ος αγώνας
Eurosport 1
22:00
Ποδόσφαιρο: Αγγλία – Αργεντινή
Socca World Cup – Ρέθυμνο
Novasports 1
23:00
Ποδόσφαιρο: Βραζιλία – Κολομβία
Socca World Cup – Ρέθυμνο
Novasports 1

Τηλεοπτικές μεταδόσεις