Οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής στη Γ’ Εθνική

Για την 5η αγωνιστική προετοιμάζονται οι ομάδες της Γ’ Εθνικής, και για την 6η αυτές του 2ου ομίλου, μία αγωνιστική που θα λάβει χώρα την Κυριακή (20/10).
Έτσι η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους ορισμούς στα παιχνίδια για τους οκτώ ομίλους, στην οποία υπάρχουν και αρκετές αλλαγές είτε στη μέρα είτε στην ώρα.
Πιο συγκεκριμένα δύο παιχνίδια θα διεξαχθούν Σάββατο (19/10) στις 16:00, το Ορφέας Ξάνθης – Κιλκισιακός για τον 1ο όμιλο και το *Λάρισας – Αταλάντη για τον 3ο.
Από εκεί και πέρα Κυριακή (20/10), αλλά σε άλλη ώρα θα διεξαχθούν δύο αναμετρήσεις του 4ου ομίλου, Αστέρας Ιτέας – Θιναλιακός στις 13:00 και Μεσολόγγι – Λευκίμμη στις 14:00, όπως και δύο ματς του 5ου ομίλου. Πρόκειται για το Πανθηραϊκός – Φωστήρας που θα κάνει σέντρα στις 12:00 και το Καλλιθέα – Άνω Μερά που θα ξεκινήσει στις 12:30.
Αναλυτικά οι ορισμοί:
1ος όμιλος
Αετός Ορφανού – Δόξα Κάτω Καμήλας: Παπουτζής, Σαββόγλου, Γκοντολιάς (Ξάνθης)
Δόξα Θεολόγου – Κεραυνός Πέρνης: Στόλης, Κρυώνας (Σερρών), Ραβικάλης (Δράμας)
Νέστος Χρυσούπολης – Ένωση Αλεξανδρούπολης: Γκαϊτατζής, Τσακίρης, Παστιάδης (Δράμας)
Ορφέας Ξάνθης – Κιλκισιακός: Σιμίδης, Τερζόπουλος (Έβρου), Κυριαζής (Θεσσαλίας)
Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Ζυγού: Τσιλίκας, Καρασαββαΐδης, Γεωργαντέλης (Καβάλας)
Πανσερραϊκός – Άρης Αβάτου: Κακουλίδης, Γκιόση, Καραγιάννης (Θράκης)
2ος όμιλος
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός: Βουρνέλης, Κουφός, Τσεχελίδης (Μακεδονίας)
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Θύελλα Σαρακηνών: Φουστανάς, Ανδρέου, Κουρμαδάς (Μακεδονίας)
Θερμαϊκός Θέρμης – Σειρήνα: Ασβεστόπουλος (Κιλκίς), Σαλτσίδης (Πιερίας), Ιωαννίδης (Κιλκίς)
Μακεδονικός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων: Τακίδης, Κωτούλας, Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)
Νίκη Αγκαθιάς – Αστραπή Μεσοποταμίας: Αργυρός, Δεμερτζής, Αρέστης (Πέλλας)
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αγροτικός Αστέρας: Αναστασόπουλος, Γούτας, Κώστογλου (Χαλκιδικής)
3ος όμιλος
Αλμυρός – Ποταμιά:
Μαργιόλας, Τίκας, Καλογριανίτης (Καρδίτσας)
ΑΟ Σελλάνων – Δίας Δίου: Κουκούλης, Νίκζας, Μάνος (Λάρισας)
*Ηρακλής Λάρισας – Αταλάντη: Ασλανίδης, Βρούζος, Καλορογιάννης (Πιερίας)
Θησέας Αγριάς – Διγενής Νεοχωρίου: Ντελέζος, Δεδικούσης, Μπουρονίκος (Λάρισας)
Μετέωρα – Ατρόμητος Παλαμά: Μπούμπας, Μάντζιος, Πάνος (Ηπείρου)
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΕ Καρίτσας: Τσιμεντερίδης, Μπαλιάκας (Κοζάνης), Μανάσης (Τρικάλων)
Πιερικός – Διαγόρας Στεφανοβικείου: Μπούτσικος (Μακεδονίας), Κορώνας (Πειραιά), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
4ος όμιλος
Αναγέννηση Άρτας – Απόλλων Ευπαλίου: Πολυχρονίου (Καστοριάς), Θανασιάς, Σπυρογιώτης (Ηπείρου)
Αστέρας Ιτέας – Θιναλιακός: Καζανάς, Τσιλίκας, Καλυβόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)
Μεσολόγγι – Λευκίμμη: Φωκάς (Αχαΐας), Τσιπούρας, Πλέσσας (Φωκίδας)
Ναυπακτιακός – Ανατολή: Κουρλός, Κατσαρός, Μπύρος (Αιτωλοακαρνανίας)
Πρέβεζα – Πόντιοι Καραγιαννίων: Σιντόρης, Λιαμίρας, Ράπτης (Θεσπρωτίας)
Σούλι Παραμυθιάς – Μακεδονικός Φούφα: Νικόπουλος, Σκορδίλης, Σατκλίφ (Κέρκυρας)
Τηλυκράτης – Αχέροντας Καναλακίου: Τζιόβας, Λιόντος, Παπαδημητρίου (Ηπείρου)
5ος όμιλος
Άγιοι Ανάργυροι – Ακράτητος: Χατζηγιάννης, Κοτζαμανίδης, Καρακελές (Πειραιά)
Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Καμαρίου: Ρούτσης, Σπηλιώτης, Θεοδωρόπουλος (Κορινθίας)
Ερμής Κορυδαλλού – Κηφισιά: Κωνσταντινίδης, Μανούρας, Παύλος (Δυτικής Αττικής)
Ηλυσιακός – Μοσχάτο: Πόγκας (Εύβοιας), Παγουράς (Βοιωτίας), Πριονάς (Εύβοιας)
Καλλιθέα – Άνω Μερά: Ατσικνούδας (Δωδεκανήσου), Χρηστάκος, Ζερβάκης (Πειραιά)
Κερατσίνι – Εθνικός: Στάμος (Αθηνών), Καλλής (Ανατολικής Αττικής), Αραβίδης (Αθηνών)
Πανθηραϊκός – Φωστήρας: Βεργέτης Χ., Βεργέτης Δ., Κύριος (Αρκαδίας)
6ος όμιλος
ΑΕΚ Τρίπολης – Ρόδος: Λιάρος, Σόβολος, Ισακοβίδης (Λακωνίας)
Αήττητος Σπάτων – Παναρκαδικός: Φίτσας (Δυτικής Αττικής), Μητροφάνης (Αθηνών), Λύρης (Λέσβου)
ΑΟ Υπάτου – Κόρινθος 2006: Μπερέτας, Κυριακόπουλος, Σοφίας (Ανατολικής Αττικής)
Αχαρναϊκός – Νέα Αρτάκη: Καλογερόπουλος, Δόσης, Ισσά (Αθηνών)
Μαρκό – Αιολικός: Αλαμπέης, Καφρίτσας (Αθηνών), Καλλινιώτης (Σάμου)
Παλληνιακός – Κιθαίρωνας Καπαρελίου: Ανδρικόπουλος, Μουτάφης (Κυκλάδων), Τσολακίδης (Αθηνών)
7ος όμιλος
Ένωση Ερμιονίδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως: Γκάμαρης (Αθηνών), Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής), Μαραθωνίτης (Αθηνών)
Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη: Τσοπλάκος, Τάκος, Μπάκας (Αιτωλοακαρνανίας)
Θύελλα Πατρών – Τσιλιβή: Μαρκαντωνάτος, Λιάπης, Καλαμάρας (Ηλείας)
Παναργειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου: Ζαχαρόπουλος, Γκουβάς (Ανατολικής Αττικής), Όντος (Αθηνών0
Πανγυθεατικός – ΠΑΟ Βάρδας: Παπαγεωργόπουλος, Γκουριώτης, Μαυροκορδόπουλος (Αργολίδας)
Πανηλειακός – Διαγόρας Βραχνεΐκων: Ρέκκας, Αθανασοπούλου, Μπουρίκας (Μεσσηνίας)
Σπάρτη – Ναύπλιο: Σαφαρίκας, Κακαφώνης, Οικονόμου (Αχαΐας)
8ος όμιλος
Άγιος Νικόλαος – Πανακρωτηριακός: Μανδαλενάκης, Σφακιανάκης, Καούρας (Ηρακλείου)
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Γιούχτας: Σταυρουλάκης, Δασκαλομαρκάκης, Λιοδάκης (Ρεθύμνου)
Ατσαλένιος – Ρεθυμνιακός: Ταμπουρατζής (Λασιθίου), Σκούτας (Χαλκιδικής), Καφεσάκης (Λασιθίου)
Ηρόδοτος – Πόρος: Γεωργόπουλος, Αναστασάκης, Μαρκετάκης (Χανίων)

Οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής στη Γ’ Εθνική

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο |