Τηλεοπτικές μεταδόσεις

Τηλεοπτικές μεταδόσεις 3/11
13:00
Ποδόσφαιρο: Βαγιαδολίδ – Μαγιόρκα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
13:30
Ποδόσφαιρο: Αταλάντα – Κάλιαρι
Σέριε Α
Novasports 2
13:30
Τένις: WTA Finals
Τελικός – Σέντσεν
Cosmote Sport 7
14:00
Μπάσκετ: Χίμκι – Ούνικς Καζάν
VTB United League
Cosmote Sport 4
14:00
Ποδόσφαιρο: Τσάρλτον – Πρέστον
Τσάμπιονσιπ
Novasports 3
14:30
Ποδόσφαιρο: Στουτγάρδη – Ντιναμό Δρέσδης
Μπουντεσλίγκα 2
Cosmote Sport 8
14:45
Ποδόσφαιρο: Πλατανιάς – Χανιά
Σούπερ Λίγκα 2
ΕΡΤ Sports
15:00
Ποδόσφαιρο: Βέροια – Αιγάλεω
Football League
ΕΡΤ3

15:00
Ποδόσφαιρο: Βιγιαρεάλ – Αθλέτικ Μπιλμπάο
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 9
15:00
Ποδόσφαιρο: ΑΕΛ – ΟΦΗ

Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 1
15:30
Ποδόσφαιρο: Φένλο – Φέγενορντ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 5
16:00
Ποδόσφαιρο: Τζένοα – Ουντινέζε
Σέριε Α
Novasports 2
16:00
Ποδόσφαιρο: Λέτσε – Σασουόλο
Σέριε Α
Novasports 3
16:00
Ποδόσφαιρο: Ελλάς Βερόνα – Μπρέσια
Σέριε Α
Novasports 4
16:00
Τένις: ATP Masters 1000
Rolex Paris – Τελικός
Cosmote Sport 6
16:00
Ποδόσφαιρο: Κρίσταλ Πάλας – Λέστερ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
16:05
Στίβος: Μαραθώνιος Νέας Υόρκης
Eurosport 1
16:30
Μπάσκετ: Νταρουσάφακα – Μπαχτσεσεχίρ
Σούπερ Λιγκ Τουρκίας
Cosmote Sport 4
16:30
Ποδόσφαιρο: Φορτούνα Ντίσελντορφ – Κολονία
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
17:00
Ποδόσφαιρο: Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης
Σούπερ Λίγκα 1
ΕΡΤ Sports

17:00
Ποδόσφαιρο: Οσασούνα – Αλαβές
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
17:45
Μπάσκετ: Λάρισα – Παναθηναϊκός
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ3
18:30
Ποδόσφαιρο: Έβερτον – Τότεναμ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1

19:00
Ποδόσφαιρο: Άουγκσμπουργκ – Σάλκε
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
19:00
Ποδόσφαιρο: Φιορεντίνα – Πάρμα
Σέριε Α
Novasports 2
19:30
Ποδόσφαιρο: Θέλτα – Χετάφε
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
19:30
Ποδόσφαιρο: Τοντέλα – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 9
19:30
Μπάσκετ: Μπασκόνια – Ρεάλ Μαδρίτης
Λίγκα Εντέσα
Cosmote Sport 7
19:30
Ποδόσφαιρο: Λεγκανές – Έιμπαρ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 8
19:30
Ποδόσφαιρο: ΑΕΚ – Ατρόμητος
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 1

20:00
Ποδόσφαιρο: ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
Σούπερ Λίγκα 1
PAOK TV

20:50
Φόρμουλα 1: Γκραν πρι ΗΠΑ
Αγώνας
ΕΡΤ Sports
21:00
Φόρμουλα 1: Γκραν πρι ΗΠΑ
Αγώνας
Cosmote Sport 5
21:45
Ποδόσφαιρο: Μίλαν – Λάτσιο
Σέριε Α
Novasports 2

22:00
Ποδόσφαιρο: Γρανάδα – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
22:00
Μηχανοκίνητα: NASCAR Cup Series
AAA Texas 500
Cosmote Sport 8
22:00
Ποδόσφαιρο: Σεντ Ετιέν – Μονακό

Λιγκ 1
Novasports 3
22:00
Ποδόσφαιρο: Πόρτο – Άβες
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
Cosmote Sport 3

Τηλεοπτικές μεταδόσεις