Τηλεοπτικές μεταδόσεις

Τηλεοπτικές μεταδόσεις 16/11

14:00
Πόλο: Γλυφάδα – Παναθηναϊκός
A1 Aνδρών
ΕΡΤ Sports
14:25
ΜοtoGP: Γκραν πρι Βαλένθια
4α ελεύθερα δοκιμαστικά
Cosmote Sport 7

15:00
Ποδόσφαιρο: Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
Football League
ΕΡΤ3

15:30
Ποδόσφαιρο: Άρης – ΤΣΣΚΑ Σόφιας
Φιλικός αγώνας
Novasports 1
15:45
Μπάσκετ: Ρέθυμνο – Προμηθέας
Α1 Ανδρών
EPT Play2
15:45
Μπάσκετ: Πανιώνιος – Λαύριο
Α1 Ανδρών
EPT Play3
15:45
Mπάσκετ: Κολοσσός – Λάρισα
Α1 Ανδρών
EPT Play4
15:45
Μπάσκετ: Ήφαιστος Λήμνου – Άρης
Α1 Ανδρών
EPT Play1
16:00
Ποδόσφαιρο: Κύπρος – Σκωτία
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020

Cosmote Sport 1
16:00
Τένις: Nitto ATP Finals 2019
1ος ημιτελικός – Λονδίνο
Cosmote Sport 6
16:00
Μοto2: Γκραν πρι Βαλένθια
Κατατακτήριες δοκιμές
Cosmote Sport 7
16:00
Κέρλινγκ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
Σουηδία – Round Robin Γυναικών
Eurosport 2
16:50
Φόρμουλα 1: Γκραν πρι Βραζιλίας
3α ελεύθερα δοκιμαστικά
Cosmote Sport 5
17:00
Μπάσκετ: Παναθηναϊκός – Ιωνικός
Α1 Ανδρών
Cosmote Sport 4
17:00
Φόρμουλα 1: Γκραν πρι Βραζιλίας
3α ελεύθερα δοκιμαστικά
ΕΡΤ Sports
17:45
Μπάσκετ: Ηρακλής – ΑΕΚ
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ2
19:00
Ποδόσφαιρο: Σαν Μαρίνο – Καζακστάν
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 8
19:00
Ποδόσφαιρο: Σλοβενία – Λετονία
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 3
19:00
Ποδόσφαιρο: Αζερμπαϊτζάν – Ουαλία

Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 2
19:00
Ποδόσφαιρο: Ρωσία – Βέλγιο
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 1
19:50
Φόρμουλα 1: Γκραν πρι Βραζιλίας
Κατατακτήριες δοκιμές
Cosmote Sport 5

20:00
Φόρμουλα 1: Γκραν πρι Βραζιλίας
Κατατακτήριες δοκιμές
ΕΡΤ Sports
20:45
Σνούκερ: Home Nations Series
Ημιτελικοί – Μπέλφαστ
Eurosport 1
21:00
Χάντμπολ: Μπαρτσελόνα – Άαλμποργκ
Τσάμπιονς Λιγκ
Cosmote Sport 8
21:00
Κολύμβηση: International Swimming League
1η ημέρα – Ουάσινγκτον, ΗΠΑ
Eurosport 2
21:30
Βόλεϊ: Ιμόκο Κονελιάνο – Νοβάρα
Σέριε Α Γυναικών
Cosmote Sport 9
21:45
Ποδόσφαιρο: Ισραήλ – Πολωνία

Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 7
21:45
Ποδόσφαιρο: Κροατία – Σλοβακία
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 3
21:45
Ποδόσφαιρο: Βόρεια Ιρλανδία – Ολλανδία
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 2
21:45
Ποδόσφαιρο: Γερμανία – Λευκορωσία

Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος 2020
Cosmote Sport 1
22:00
Τένις: Nitto ATP Finals 2019
2ος ημιτελικός – Λονδίνο
Cosmote Sport 6
23:05
Κέρλινγκ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
Σουηδία – Round Robin Ανδρών
Eurosport 2

Τηλεοπτικές μεταδόσεις