Δυνατά ματς κορυφής στην ΕΠΣΘ

Δυνατά ματς έχει η αγωνιστική δράση στην ΕΠΣΘ (30/11-1/12/2019). Ο Σαρακηνός πρωτοπόρος με 8 στα 8 παίζειστην Ευξεινούπολη όπου η Δήμητρα έχει μόνο νίκες και πετυχαίνοντας 19 γκολ.
Στη Β’ χθες είχαμε Αθλητικό Κολέγιο Νίκης-Μυρμιδόνες 3-0 και στη Γ’ ΕΠΣΘ έχει ντέρμπι (Α.ΠΟ.Β-Κένταυρος Ν.Π)
Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣΘ (30/11-1/12/2019).
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΘ 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 30/11
Αγία Παρασκευή-Ακρόπολη 2-5
Κυριακή 1/12
Γατζέας, 11.00, Α.Ε. 2002-Τοξότης: Νικόπουλος, Αγγελόπουλος, Αντωνίου.
Διμηνίου, 11.00, Δάφνη-Πρωτεσίλαος: Δημητριάδης, Δημητράκης, Κόκκαλης.
Ν. Αγχιάλου, 11.00, Πύρασος-Σκιάθος: Αθηναίος, Γιάννης, Τρυφωνίδης.
Βοηθητικό ΕΑΚ, 11.00, Ιάσων Α.Μ.-Αίας: Γραββάνης, Μπέλλου, Γερμάνης.
Βελεστίνου, 15.00, Ρήγας-Αγία Άννα: Χαλβατζάκος, Σφυρής, Δ. Σακκάς.
Ευξεινούπολης, 15.00, Δήμητρα-Σαρακηνός: Καλατζής, Καρακίτσος, Λακιάς.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Σαρακηνός ………..24
Αίας Σούρπης ……18
Δήμητρα …………..16
Ρήγας Φεραίος ….16
Ακρόπολη …………16
Τοξότης ……………13
Αγία Άννα …………11
Πρωτεσίλαος ……11
Σκιάθος …………..11
Αγ. Παρασκευή… 10
A.E. 2002 …………10
Δάφνη ……………..3
Πύρασος……………. 3
Ιάσων Α.Μ…………1

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΘ 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 30/11
Αστέρας Ριζ.-Πανιώνιος 3-0
Α.Κ. Νίκης-Μυρμιδόνες 3-0
Κυριακή 1/12
Λεχωνίων, 11.00, Ε.Λ. Νηλέας-Ανθ. Γαζής: Βλάχος, Κατσιγιαννάκης, Ανδραδόπουλος.
Βασδέκειο, 11.00, Ελευθεριακός-Μακρινίτσα: Ευαγγελιάς, Πούλιος, Γκατζούνας.
ΕΤΒΑ, 11.00, Πηλέας-Αγχίαλος: Λακιάς, Σαρακατσάνος, Χασιώτης.
Μαγνησιακού, 11.00, Μαγνησιακός-Σκόπελος: Θάνος, Παναγιωτόπουλος, Σφυρής.
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Κολέγιο Νίκης……..20
Αστέρας Ρ………… 16

Μυρμιδόνες……….. 15
Σκόπελος ……………..15
Αγχίαλος …………..12
Πανιώνιος …………10
Μακρινίτσα ………10
Μαγνησιακός……. 8
Λεχώνια……………..7
Άνθιμος Γαζής……. 5
Ελευθεριακός …….2
Πηλέας ……………….2

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΘ 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 30/11
Δημητριάς-Άθλος 1-0
Κυριακή 1/12
Καναλίων, 11.00, Απόλλων Καν.-Ν. Μαγνησιακός: Κούστας, Γαλάνη, Παγωνόπουλος.
Βασδέκειο, 15.00, Ερμής-Αχιλλέας: Λιάτσος, Βλάχος, Αντωνίου.
Βοηθητικό ΕΑΚ, 15.00, ΑΠΟΒ-Κένταυρος Ν.Π.: Αθηναίος, Χασιώτης, Τοζακίδης.
Ρεπό: Α.Ε. Διμηνίου

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Κένταυρος Ν.Π. ………13
Άθλος ……………………..13
Κανάλια ………………….13
Δημητριάς ……………….12
Α.ΠΟ.Β. ………………….10
Ν. Μαγνησιακός ………6
Ερμής ………………………4
Α.Ε. Διμηνίου… (-1)….0
Αχιλλέας ………………….0

Δυνατά ματς κορυφής στην ΕΠΣΘ

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο, Πρώτο Θέμα |