Τηλεοπτικές μεταδόσεις

Τηλεοπτικές μεταδόσεις 18/1
14:00
Πόλο: Γαλλία – Ελλάδα
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ανδρών
ΕΡΤ Sports
14:00
Ποδόσφαιρο: Λεβάντε – Αλαβές
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
14:30
Ποδόσφαιρο: ΚΠΡ – Λιντς
Τσάμπιονσιπ
Novasports 1
14:30
Ποδόσφαιρο: Γουότφορντ – Τότεναμ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
15:00
Ποδόσφαιρο: Ο.Φ. Ιεράπετρας – Ιωνικός
Football League
ΕΡΤ3

15:00
Σνούκερ: Masters
Λονδίνο
Eurosport 2
15:30
Μπάσκετ: Ρέθυμνο – Ηρακλής
A1 Ανδρών
ΕΡΤ Play4
15:45
Μπάσκετ: Άρης – Λάρισα
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Play1
15:45
Μπάσκετ: ΠΑΟΚ – Ιωνικός
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Play2
15:45
Μπάσκετ: Λαύριο – Κολοσσός Ρόδου
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Play3
16:00
Ποδόσφαιρο: Λάτσιο – Σαμπντόρια
Σέριε Α
Novasports 2
16:30
Ποδόσφαιρο: Χόφενχαϊμ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 6
16:30
Ποδόσφαιρο: Μάιντς – Φράιμπουργκ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 7
16:30
Ποδόσφαιρο: Άουγκσμπουργκ – Μπορούσια Ντόρτμουντ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 5
16:30
Ποδόσφαιρο: Κολονία – Βόλφσμπουργκ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 9
16:30
Ποδόσφαιρο: Φορτούνα Ντίσελντορφ – Βέρντερ Βρέμης
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 8
17:00
Ποδόσφαιρο: Μπέρμιγχαμ – Κάρντιφ
Τσάμπιονσιπ
Novasports 1
17:00
Ποδόσφαιρο: Άρσεναλ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 2
17:00
Μπάσκετ: ΑΕΚ – Ήφαιστος Λήμνου
Α1 Ανδρών
Cosmote Sport 4
17:00
Χάντμπολ: ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ3
17:00
Ποδόσφαιρο: Ρεάλ Μαδρίτης – Σεβίλλη
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 3
17:45
Μπάσκετ: Πανιώνιος – Περιστέρι
A1 Ανδρών
ΕΡΤ Sports
18:30
Βόλεϊ: Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ3
19:00
Ποδόσφαιρο: Σασουόλο – Τορίνο
Σέριε Α
Novasports 2
19:30
Ποδόσφαιρο: Νιούκαστλ – Τσέλσι
Πρέμιερ Λιγκ
Cosmote Sport 1
19:30
Ποδόσφαιρο: Λειψία – Ουνιόν Βερολίνου
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
19:30
Ποδόσφαιρο: Πανιώνιος – ΟΦΗ
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 1
19:30
Ποδόσφαιρο: Οσασούνα – Βαγιαδολίδ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
20:00
Ποδόσφαιρο: Παναιτωλικός – Λαμία
Σούπερ Λίγκα 1
ΕΡΤ Sports
20:45
Σνούκερ: Masters
Λονδίνο
Eurosport 2
21:00
Φόρμουλα Ε: Χιλή
3ος γύρος
Eurosport 1
21:30
Μπάσκετ: Μπέτις – Μάλαγα
Λίγκα Εντέσα
Cosmote Sport 8
21:30
Βόλεϊ: Μπρέσια – Νοβάρα
Σέριε Α Γυναικών
Cosmote Sport 9
21:45
Ποδόσφαιρο: Νάπολι – Φιορεντίνα
Σέριε Α
Novasports 2
21:45
Ποδόσφαιρο: Άλκμααρ – Βίλεμ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 3
21:55
Ποδόσφαιρο: Ναντ – Λυών
Λιγκ 1
Novasports 1
22:00
Ποδόσφαιρο: Έιμπαρ – Ατλέτικο Μαδρίτης
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
22:30
Μπάσκετ: Νιου Ορλίνς Πέλικανς – Λος Άντζελες Κλίπερς
ΝΒΑ
Cosmote Sport 4

Τηλεοπτικές μεταδόσεις