Τηλεοπτικές μεταδόσεις

Τηλεοπτικές μεταδόσεις 25/1
10:30
WRC: Μόντε Κάρλο
SS9 St. Leger Melezes – La Batie Neuve 1
Cosmote Sport 5
11:30
Ποδόσφαιρο: ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Σούπερ Λίγκα 1 Κ19
novasports.gr
11:55
WRC: Μόντε Κάρλο
SS10 La Breole – Selonnet 1
Cosmote Sport 5
14:00
Ποδόσφαιρο: Εσπανιόλ – Αθλέτικ Μπιλμπάο
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2

14:30
Καλλιτεχνικό πατινάζ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
Χορός στον πάγο – Ελεύθερο
ΕΡΤ Play5
15:00
Ποδόσφαιρο: Βέροια – Καβάλα
Football League
ΕΡΤ3

15:00
WRC: Μόντε Κάρλο
SS11 St. Leger Melezes – La Batie Neuve 2
Cosmote Sport 5
15:30
Μπάσκετ: Κολοσσός Ρόδου – Προμηθέας
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Play2
15:30
Μπάσκετ: Ήφαιστος Λήμνου – Λαύριο
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Play3
15:30
Μπάσκετ: Ηρακλής – Λάρισα
Α1 Ανδρών
ΕΡΤ Play4
16:00
Ποδόσφαιρο: ΣΠΑΛ – Μπολόνια
Σέριε Α
Novasports 1
16:00
Σνούκερ: European Masters
Ημιτελικός
Eurosport 2
16:00
Καλλιτεχνικό πατινάζ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
Χορός στον πάγο
ΕΡΤ2
16:25
WRC: Μόντε Κάρλο
SS12 La Breole – Selonnet 2
Cosmote Sport 5
16:30
Ποδόσφαιρο: Φράιμπουργκ – Πάντερμπορν
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 8

16:30
Ποδόσφαιρο: Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Λειψία
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 3
16:30
Ποδόσφαιρο: Βόλφσμπουργκ – Χέρτα Βερολίνου
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 7
16:30
Ποδόσφαιρο: Γκλάντμπαχ – Μάιντς
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 6
16:30
Ποδόσφαιρο: Ουνιόν Βερολίνου – Άουγκσμπουργκ
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 9
17:00
Ποδόσφαιρο: Σαουθάμπτον – Τότεναμ
Κύπελλο Αγγλίας
ONE Channel
17:00
Ποδόσφαιρο: Βαλένθια – Μπαρτσελόνα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2

17:45
Μπάσκετ: Περιστέρι – ΑΕΚ
A1 Aνδρών
ΕΡΤ Sports
18:30
Ποδόσφαιρο: Μαρσέιγ – Ανζέ
Λιγκ 1
Novasports 3
19:00
Ποδόσφαιρο: Φιορεντίνα – Τζένοα
Σέριε Α
Novasports 1
19:30
Ποδόσφαιρο: Αλαβές – Βιγιαρεάλ
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
19:30
Καλλιτεχνικό πατινάζ: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
Ελεύθερο πρόγραμμα Γυναικών
ΕΡΤ Play1
19:30
Ποδόσφαιρο: Μπάγερν Μονάχου – Σάλκε
Μπουντεσλίγκα
Cosmote Sport 1
19:30
Ποδόσφαιρο: ΑΕΛ – Παναθηναϊκός
Σούπερ Λίγκα 1
Novasports 2
19:30
Ποδόσφαιρο: Χαλ – Τσέλσι
Κύπελλο Αγγλίας
ONE Channel
20:00
Πόλο: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών
Τελικός
ΕΡΤ Sports

20:45
Ποδόσφαιρο: Χέρακλες – Φέγενορντ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας
Novasports 3
20:55
Σνούκερ: European Masters
Ημιτελικός
Eurosport 1
21:00
Ποδόσφαιρο: Μονακό – Στρασμπούρ
Λιγκ 1
Novasports 4
21:45
Ποδόσφαιρο: Τορίνο – Αταλάντα
Σέριε Α
Novasports 1
22:00
Ποδόσφαιρο: Σεβίλλη – Γρανάδα
Λα Λίγκα
Cosmote Sport 2
23:30
Ποδηλασία Πίστας: Six Day
Γερμανία
Eurosport 2

Τηλεοπτικές μεταδόσεις