Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣΘ

Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣΘ (7-8/3/2020)…Ντέρμπι της τετράδας έχει η αγωνιστική του Σ/Κ στην ΕΠΣΘ. Στην Α΄Κατηγορία στην 20ή αγωνιστική παίζουν (1η φορά στο νέο γηπ. Σαρακηνού) Σαρακηνός-Ρήγας ( ακολουθούν κι αλλά ντέρμπι στην 21η Δήμητρα-Αίας, στην 22η Σαρακηνός-Δήμητρα ενώ στην προτελευταία αγωνιστική θα παίξουν και Δήμητρα-Ρήγας…)
Το πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣΘ (7-8/3/2020)
Α’ ΕΠΣΘ 20η αγωνιστική
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/3
15:00 ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
15:00 ΣΕΣΚΛΟΥ ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3
12:00 ΣΚΙΑΘΟΥ ΣΚΙΑΘΟΣ ΑΕ 2002
15:00 ΣΟΥΡΠΗΣ ΑΙΑΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
15:00 ΕΥΞ/ΠΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΦΝΗ
15:00 ΠΤΕΛΕΟΥ ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ ΤΟΞΟΤΗΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΜ ΠΥΡΑΣΟΣ 0-3 Α Α
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. Δήμητρα ……………45
2. Σαρακηνός……….. 44
4. Ρήγας Φεραίος…..43
4. Αίας Σουρπης……..41
5. Πρωτεσίλαος …….34
6. Τοξότης ……………..34
7. Αγία Άννα ………….29
8. Ακρόπολη ………….29
9. Σκιάθος ……………..24
10. Α.Ε. 2002 ………….22
11. Αγία Παρασκευή….19
12. Δάφνη ………………9
13. Πύρασος …………..5
14. Ιάσων Α.Μ. ……….-8
Εκκρεμεί ο αγώνας Αγία Παρασκευή-Πύρασος.

Β’ ΕΠΣΘ 19η αγωνιστική
ΣΑΒΒΑΤΟ7/3
15:00 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3
11:00 ΑΓ. Γ. ΝΗΛΕΙΑΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ
11:00 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
11:45 ΣΚΟΠΕΛΟΥ ΣΚΟΠΕΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
15:00 ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΦΘ ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΠΗΛΕΑΣ
15:00 ΠΛΑΤΑΝΟΥ ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ ΑΘΛ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΙΚΗΣ
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. Αστέρας Ριζομύλου…39
2. Μυρμιδόνες ……………38
3. Αγχίαλος …………………37
4. Αθλ.Κολεγιο Νίκης….. 35
5. Μακρινίτσα …………….28
6. Σκόπελος ………………..26
7. Λεχώνια …………………24
8. Πανιώνιος ……………..22
9. Μαγνησιακός ………21
10. Άνθιμος Γαζής ………..19
11. Ελευθεριακός ………4
12. Πηλέας ………………..4
* Εκκρεμεί το ματς Μυρμιδόνες-Σκόπελος.

Γ’ ΕΠΣΘ 18η αγωνιστική
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/3
15:00 ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΕ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
18:00 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΠΟΒ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/3
12:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΠ
15:00 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΡΕΠΟ : ΑΘΛΟΣ
Η βαθμολογία
1. Κανάλια ……………33
2. Κένταυρος Ν.Π…. 32
3. ΑΠΟΒ ……………….30
4. Δημητριάς……….. 27
5. Ερμής ………………24
6. Άθλος ……………..23
7. Ν. Μαγνησιακός ..15
8. Α.Ε. Διμηνίου…… 10
9. Αχιλλέας …………….0

Πρόγραμμα αγώνων ΕΠΣΘ