Γ’ Εθνική (4ος όμιλος): Αποτελέσματα

Μία νίκη και τρεις ήττες είναι ο απολογισμός για τις ομάδες της Μαγνησίας στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής. (4ος όμιλος):
Φωκικός – Δημήτρα Ευξεινούπολης 1-0
(11’ Βιγιαφάνε)
ΑΟ Υπάτου – ΑΟ Νέας Αρτάκης 2-0
(64′, 69’ Ζυγκερίδης)
Ηρακλής Ψαχνών – Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-3
(65′ Βεζιρτζόγλου – 39’ Καραμπούζης, 82’ Αναστασίου, 90’ Κυρίτσης)
Θησέας Αγριάς – Οπούντιος Μαρτίνου 0-1
(34′ Πανάγος)
ΓΣ Αλμυρού – Αμβρυσσέας Διστόμου 0-1
(51′ Βιέννας)
Ρεπό: ΑΠΟ Αταλάντη

Όλη η Γ΄ Εθνική

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής στους ομίλους 1, 2, 3, 4, 7, 8 και 9:
1ος όμιλος
ΑΕ Αμπελοκήπων – Εθνικός Σοχού 1-1
Αετός Οφρυνίου – ΑΕ Ευόσμου 1-1
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ελπίδα Σαπών 0-2
Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου 2-0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – ΑΕ Διδυμοτείχου 0-3
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πανδραμαϊκός 1-0
Νέστος Χρυσούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 0-1
Ορφέας Ξάνθης – Ηρακλής 1-0
2ος όμιλος
Αγροτικός Αστέρας – Αετός Βαρβάρας 2-0
Αναγέννηση Πλαγιάς – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1
Εδεσσαϊκός – Θερμαϊκός Θέρμης 2-0
Εθνικός Γιαννιτσών – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 2-0
Μακεδονικός – Θύελλα Σαρακηνών 0-0
Νίκη Αγκαθιάς – Καλλικράτεια 1-1
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-1
Ρεπό: ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
3ος όμιλος
Αετός Μακρυχωρίου – Ηρακλής Λάρισας 0-0
Αναγέννηση Καρδίτσας – Φήκη 2-0
Ατρόμητος Παλαμά – Ελασσόνα 1-1
Κοζάνη – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 0-3
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Καρίτσας 0-1
Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων 0-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ερμής Αμυνταίου 2-1
Ρεπό: Δίας Δίου
4ος όμιλος
Φωκικός – Δήμητρα Ευξεινούπολης 1-0
ΓΣ Αλμυρού– Αμβρυσσέας Διστόμου 0-1
ΑΟ Υπάτου – Νέα Αρτάκη 2-0
Ηρακλής Ψαχνών – Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-3
Θησέας Αγριάς – Οπούντιος Μαρτίνου 0-1
Ρεπό: ΑΠΟ Αταλάντη
7ος όμιλος
Άγιος Ιερόθεος – Κορωνίδας Κοιλάδας 1-0
Άρης Σκάλας – Κηφισιά 0-3
Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Πανγυθεατικός 0-3
Ένωση Ερμιονίδας – Ερμής Μελιγούς 1-0
Πανναυπλιακός – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 3-0
ΠΑΟ Ρουφ – Παναρκαδικός 2-0
Ρεπό: Μολαϊκός
8ος όμιλος
ΑΕ Πυλίου Κω – Μικρασιατική Χίου 2-0
Αετός Λουτρών – Κερατσίνι (12/10)
Αίας Σαλαμίνας – Ακράτητος 2-1
Θύελλα Ραφήνας – Καραβάς 0-0
Πανελευσινιακός – Αιολικός 0-1
Πυθαγόρας Σάμου – Αστέρας Βάρης 3-6
9ος όμιλος
Αίας Γαστούνης – Αχαϊκή 2-0
Εθνικός Σκουλικάδου – Πάμισος Μεσσήνης 2-1
Ζάκυνθος – Διαγόρας Βραχνέϊκων 2-2
Θύελλα Πατρών – ΠΑΟ Βάρδας 0-0
Παλληξουριακός – Τσιλιβή 3-1
Παναιγιάλειος – ΑΟ Διαβολιτσίου 2-1
Ρεπό: Ναυπακτιακός

Γ’ Εθνική (4ος όμιλος): Αποτελέσματα

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο |