4η αγωνιστική σε Α’ & Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΘ

Η 4η αγωνιστική της Α’ & Β΄ Κατηγορίας ΕΠΣΘ έχει ενδιαφέροντες αγώνες. Το πρόγραμμα το Σαββατοκύριακο σε Α’ και Β’ ΕΠΣΘ έχει ως εξής:
Α’ Κατηγορία (4η αγωνιστική)
Σάββατο 17 Οκτωβρίου

Γηπ. Σαρακηνού (16:00) : Σαρακηνός – Μυρμιδόνες
Γηπ. «Βασδέκειο» (16:00) : Αγία Άννα – Α.Ε. 2002
Γηπ. Αγίας Παρασκευής (16:00) : Αγία Παρασκευή – Ακρόπολη
Κυριακή 18 Οκτωβρίου
Γηπ. Πτελεού (12:00) : Πρωτεσίλαος – Σκιάθος
Γηπ. Αγχιάλου (16:00) : Αγχίαλος – Τοξότης
Γηπ. «Βασδέκειο» (16:00) : Μακρινίτσα – Αστέρας
Γηπ. Σούρπης (16:00) : Αίας Σούρπης – Δάφνη
Γηπ. Βελεστίνου (16:00) : Ρήγας Φεραίος – Πύρασος
Η βαθμολογία
1. Αίας Σούρπης…………..9
2. Ρήγας Φεραίος………….9
3. Πύρασος……………………7
4. Αγία Άννα………………….7
5. Σαρακηνός……………….. 7
6. Σκιάθος ……………………6
7. Αγχίαλος………………….. 6
8. Ακρόπολη…………………5
9. Αγία Παρασκευή……….3
10. Τοξότης…………………..3
11. Α.Ε. 2002…………………3
12. Μακρινίτσα…………….1
13. Αστέρας………………….1
14. Μυρμιδόνες……………1
15. Πρωτεσίλαος…………. 0
16. Δάφνη………………….0
————————————-
Β’ Κατηγορία (4η αγωνιστική)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 17 Οκτωβρίου
Γηπ. Γατζέας (16:00) : Άνθ. Γαζής – Μαγνησιακός
Κυριακή 18 Οκτωβρίου
Γηπ. «Βασδέκειο» (11:00) : Ερμής – Νέοι Αγ. Άννας
Γηπ. Αργαλαστής (16:00) : Κένταυρος Ν.Π. – Α.Ε. Διμηνίου
Γηπ. «Π.Μαγουλάς» (16:00) : Νεοι Αθλ. Νίκης – Ένωση Λεχωνίων Νηλέας
Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ (16:00) : Ιάσων Αλ.Μεριάς – Α.Ο. Άνω Λεχώνια
Η βαθμολογία
1. Ιάσων Α.Μ……………….. 9
2. Μαγνησιακός……………7
3. Ε.Λ. Νηλέας………………6
4. Ανθ. Γαζής………………..6
5. Ν.Α. Νίκης…………………5
6. Κένταυρος Ν.Π……….. 3
7. Νέοι Αγ. Άννας………… 3
8. Ερμής……………………….3
9. Άνω Λεχώνια ………….1
10. Α.Ε. Διμηνίου……………0
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 17 Οκτωβρίου

Γηπ. Μικροθηβών (16:00) : Μικροθήβες – Ηρακλής Α.Θ.
Γηπ. «Βασδέκειο» (19:00) : Ελευθεριακός – Αχιλλέας Αχιλλείου
Κυριακή 18 Οκτωβρίου
Γηπ. ΕΤΒΑ (11:00) : Πηλέας – Απόλλων Καναλίων
Άθλος – Πανιώνιος αναβολή για 4/11
Ρεπό: ΑΠΟΒ
Η βαθμολογία
1. Πανιώνιος………………9
2. ΑΠΟΒ……………………….6
3. Άθλος …………………… 6
4. Μικροθήβες……………6
5. Ελευθεριακός ……….3
6. Απόλλων Καναλίων… 3
7. Ηρακλής Α.Θ. …………..3
8. Αχιλλέας……………………0
9. Πηλέας ……………………0
* Ρεπό έκαναν ο Ελευθεριακός, ο Αχιλλέας Αχιλλείου και οι Μικροθήβες.

4η αγωνιστική σε Α’ & Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΘ

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο |