Ο Ρούσης διαιτητής στην έξοδο της πρωτοπόρου Σκιάθου (διαιτητές ΕΠΣΘ)

Ο Ρούσης θα είναι ο διαιτητής στον Κυριακάτικο αγώνα της Σκιάθου στην έδρα του Ηρακλή, ενώ ο Κούστας ορίστηκε σε δύο αναμετρήσεις και συγκεκριμένα αύριο Σάββατο στον αγώνα Μυρμιδόνες – Δήμητρα και μεθαύριο Κυριακή στο ντέρμπι ανόδου Δάφνη – Ακρόπολη.
Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου και οι ορισμοί διαιτητών και βοηθών διαιτητών για την 23η αγωνιστική της Α’ και την 21η της Β’ κατηγορίας ΕΠΣΘ είναι:

Α’ Κατηγορία – 23η αγωνιστική
Α’ όμιλος
Σάββατο 21/3
Γηπ. Γατζέας (3:30μ.μ.) Α.Ε. 2002 – Δημητριάς
(Κρητικός, Κόκκαλης, Τσιγγινές)
Γηπ. Διμηνίου (3:30μ.μ.) Α.Ε. Διμηνίου – Αγ. Παρασκευή
(Κώστας, Σφυρής, Τσολακίδης)
Γηπ. Σαρακηνού (3:30μ.μ.) Σαρακηνός – Πανιώνιος
(Βλάχος, Θ. Τασιόπουλος, Τσαγγάρης)
Γηπ. Ι.Μ. Δημητριάδος (3:30μ.μ.) Μαγνησιακός – Ιωλκός
(Αθηναίος, Μπέλλου, Κουβάτα)
Κυριακή 22/3
Γηπ. Αγ. Παρασκευής (11π.μ.) Αρης Μελισσατίκων – Θησέας Αγριάς
(Κουσκούνη, Μπέλλου, Διαμαντάρα)
Γηπ.Ι.Μ.Δημητριάδος (11:30π.μ.) Ηρακλής – Σκιάθος
(Ρούσης, Τσολακίδης, Μπαρτζιάλης)
Ρεπό: Ν.Α.Νίκης

Α’ Κατηγορία – Β’ όμιλος
Σάββατο 21/3
Γηπ. Πλατάνου (3:30μ.μ.) Μυρμιδόνες – Δήμητρα Ευξεινούπολης
(Κούστας, Π.Σακκάς, Τσακούμης)
Γηπ. Στεφανοβικείου (3:30μ.μ.) Διαγόρας – Αετός Κερασιάς
(Νικόπουλος, Μπασδέκη, Διαμανταρα)
Γηπ. Πτελεού (3:30μ.μ.) Πρωτεσίλαος – Αχιλλέας
(Γ. Τασιόπουλος, Γόργορης, Δημητράκης)

Κυριακή 22/3
Γηπ. Αλμυρού (3:30μ.μ.) Γ.Σ. Αλμυρού – Μακρινίτσα
(Γ.Τασιόπουλος, Τσαγγάρης, Δ. Σακκάς)
Γηπ. Σούρπης (3:30μ.μ.) Αίας – Μικροθήβες
(Θεοχάρης, Γ. Τασιόπουλος, Γιάννης)
Γηπ. Ριζομύλου (3:30μ.μ.) Αστέρας Ριζ. – Αθλος
(Παλιούρας, Ελευθεριάδης, Χαυδατούρης)
Ρεπό: Αγχίαλος

Β’ Κατηγορία – 21η αγωνιστική
Κυριακή 22/3
Γηπ. Γατζέας (11:30π.μ.) Αργαλαστή – Σκόπελος
(Βαρτσάκης, Σαρακατσάνος, Μπασδάνη)
Γηπ. Νεάπολης (3:30μ.μ.) Δάφνη – Ακρόπολη
(Κούστας, Κώστας, Π.Σακκάς)
Γηπ. Γατζέας (3:30μ.μ.) Ελευθεριακός – Ανθιμος Γαζής
(Μπασδέκη, Δημητράκης, Γεωργατζής)
Γηπ. Καναλίων (3:30μ.μ.) Απόλλων Καν. – Αργοναύτες
(Μπουργάνης, Τσαντόπουλος, Καφτεράνης)
Γηπ. Δημητριάδος (3:30μ.μ.) Πηλέας – Παγασητικός
(Χαλβατζάκος, Γόργορης, Κ. Μαγουλιανίτης)
Ρεπό: Τοξότης

Ο Ρούσης διαιτητής στην έξοδο της πρωτοπόρου Σκιάθου (διαιτητές ΕΠΣΘ)