2η αγωνιστική του πρωταθλήματος Ακαδημιών

 

Η 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος Ακαδημιών ΕΠΣΘ γίνεται τα Σαββατοκύριακο…
Από την ΕΠΣΘ ανακοινώθηκαν τόσο το πρόγραμμα οσο και οι διαιτητές των αγώνων της 2ης αγωνιστικής των ακαδημιών της Ένωσης. Αναλυτικά…

2000 ΠΑΙΔΩΝ
Σάββατο 15/11
Γήπεδο ΙΜ Δημητριάδος, Μαγνησιακός-Αγία Παρασκευή στις 9:30,( Διαιτητής: Τασιόπουλος
Κυριακή 16/11
Παντελής Μαγουλάς, Νίκη Βόλου- Άθλος Αλμυρού στις 11:00, (Ελευθεριάδης)
Άλλη Μεριά, Ολυμπιακός Βόλου-Σαρακηνός στις 11:00, (Σακκάς)
2001 ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 1ος
Σάββατο 15/11
Άθλου, Άθλος Αλμυρού-Πύρασος στις 10:00, (Γιάννης)
Κυριακή 16/11
Αλμυρού, ΓΣ Αλμυρού-Νίκη Βόλου στις 11:00, (Γιάννης0
2001 ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2ος
Σάββατο 15/11
Αγία Παρασκευή, Αγία Παρασκευή-ΑΕ Διμηνίου στις 09:45, (Κουσκούνη)
ΙΜ Δημητριάδος, Ολυμπιακός Βόλου-Δημητριάς στις 11:00, (Τασιόπουλος)
Ερμή, Ερμής-Αγία Άννα στις 12:45, (Αναστασίου)
2002 ΤΖΟΥΝΙΟΡ
Σάββατο 15/11
Σαρακηνού, Σαρακηνός-Μαγνησιακός στις 10:00, (Σακκάς Δ.)
Αγία Παρασκευή, Αγία Παρασκευή-Διαγόρας Στεφανοβικείου στις 11:15, (Διαμαντάρα)
Βελεστίνου, Ρήγας Φεραίος-Θησέας στις 10:30, (Σαρακατσιάνος)
OLIMPICO, ΑΠΟΒ-Αγία Άννα στις 11:00, (Μπαρτζιάλης)
2003 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1ος
Σάββατο 15/11
Αγία Παρασκευή, Αγία Παρασκευή- Δημητριάς στις 12:30, (Κουσκούνη)
Olimpico, Αγία Άννα (1)-Ολυμπιακός Βόλου στις 9:00, (Μπαρτζιάλης)
Κυριακή 16/11
Λεχώνια, Θησέας Αγριάς – Μαγνησιακός(1) στις στις 11:00, (Μπουργάνης)
2003 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2ος
Σάββατο 15/11
Μαγνησιακού, Μαγνησιακός(2)-ΓΣ Αλμυρός στις 10:00, (Καφτεράνης)
ATHLETES, ΑΕΒΔ-Αγία Άννα (2) στις 09:30, (Νικόπουλος)
Κυριακή 16/11
Βοηθητικό Νίκης, Νίκη Βόλου-Άθλος Αλμυρού στις 11:00, (Διαμαντάρα)
2004 ΜΙΝΙ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1ος
Σάββατο 15/11
Διμήνι, ΑΕ Διμηνίου-Αγία Άννα στις 11:00, (Τσαντόπουλος)
Μαγνησιακού, Μαγνησιακός-ΑΠΟΒ στις 11:15, (Καφτεράνης)
Λεχώνια, Θησέας Αγριάς- Ολυμπιακός Βόλου(1) στις 11:30, (Βλάχος)
2004 ΜΙΝΙ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2ος
Σάββατο 15/11
Βοηθητικό Νίκης, Νίκη Βόλου-Ολυμπιακός Βόλου στις 11:00, (Μπασδέκη)
Βελεστίνου, Ρήγας Φεραίος-Άθλος στις 11:30, (Σαρακατσιάνος)
Αγία Παρασκευή, Αγία Παρασκευή(2)-ΑΕΒΔ στις 12:30. (Διαμαντάρα)

2η αγωνιστική του πρωταθλήματος Ακαδημιών

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο |