6 ομάδες 3 στα 3 (Αποτελέσματα -βαθμολογίες ΕΠΣΘ)

Η Α.Ε. Διμηνίου το πετυχε χωρίς αγώνα ,ενώ στο γήπεδο τρίτη νίκη έκαναν ο Άρης Μελισατίκων και στον β΄ομιλο Αίας Σούρπης, Δήμητρα και Αλμυρός όπως και στη Β΄Κατηγορία η Σκόπελος
Μετά από 3 αγωνιστικές αήττητοι είναι Ιωλκός και Σαρακηνός που ήρθαν 1-1 μεταξύ τους στις καθυστερήσεις κι ενώ εχουν παίξει 2 ματς …. αλλά και οι Διαγόρας, Πηλέας και Παγασητικός.

Όλα τα αποτελέσματα στην 3η αγωνιστική

Α’ Κατηγορία – Α’ Όμιλος (3η αγωνιστική)

Ιωλκός – Σαρακηνός ……………………1-1
Πανιώνιος- Άρης Μελίσσατίκων ……0-1
Aθλ. Ένωση 2002-Μαγνησιακός ….1-0
Αγία Παρασκευή-Ηρακλής ……………1-0
Σκιάθος – Δημητριάς ……………………1-0
Ν.Α. Νίκης-Α.Ε. Διμηνίου……………. 0-3 α.α.
Ρεπό: Θησέας

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδες ……………….ΒΑΘ

1. Α.Ε. Διμηνίου ……….9
2. Άρης Μελισατίκων ..9
3. Θησέας ………………..6
4. Σκιάθος………………. 6
5. Σαρακηνός …………..4
6. Αγία Παρασκευή….. 3
7. Πανιώνιος…………… 3
8. Δημητριάς …………..3
9. Α.Ε. 2002 …………….3
10. Ιωλκός ……………….2
11. Ηρακλής ……………..1
12. Μαγνησιακός ………0
13. Ν.Α. Νίκης ………..-6
Ενα ματς λιγότερο(ρεπό) έχουν Σαρακηνός, Ιωλκός ,Θησέας.
Α’ Κατηγορία – Β’ Όμιλος (3η αγωνιστική)

Μυρμιδόνες-Πρωτεσίλαος ………..1-2
Μακρινίτσα-Δήμητρα Ευξ…………0-2
Αγχίαλος-Αίας Σούρπης…………….0-1
Άθλος-Διαγόρας ……………………..0-4
Αχιλλέας-Αστέρας Ριζομύλου…… 2-1
Μικροθήβες- Γ.Σ.Αλμυρού ………1-3
Ρεπό: Αετός Κερασιάς
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδες ……………..ΒΑΘ.

1. Αίας Σούρπης……….9
2. Δήμητρα ……………..9
3. Γ.Σ. Αλμυρού……… 9
4. Διαγόρας …………….5
5. Πρωτεσίλαος……….4
6. Α.Σ.Αγχίαλος ………3
7. Αχιλλέας ……………..3
8. Αστέρας ……………..3
9. Μικροθήβες ………..3
10. Μακρινίτσα ……….1
11. Αετός Κερασιάς….1
12. Μυρμιδόνες ………1
13. Άθλος………………..0
Ενα ματς λιγότερο(ρεπό) έχουν Αστέρας, Αχιλλέας, Αετός
Β’ Κατηγορία – (3η αγωνιστική)

Δάφνη-Απόλλων Καναλίων.. 1-2
Σκόπελος-Ακρόπολη…………..5-0
Παγασητικός-Ελευθεριακός.. 5-1
Άνθ. Γαζής-Τοξότης ……………1-4
Πηλέας- Αργαλαστή…………….4-2
Ρεπό: Αργοναύτες

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Ομάδες ………..ΒΑΘ.

1. Σκόπελος ………9
2. Τοξότης………….6
3. Πηλέας ………….6
4. Παγασητικός ….5
5. Ακρόπολη ………4
6. Απόλλων Καν. ..3
7. Ελευθεριακός….3
8. Δάφνη *………….1
9. Άνθιμος Γαζής…1
10. Αργοναύτες ……0
11.Αργαλαστή……..0
*Ενα ματς λιγότερο(ρεπό) έχουν Αργαλαστή,Πηλέας, Αργοναύτες
*Η Δάφνη ξεκίνησε με ποινή -5 βαθμούς

6 ομάδες 3 στα 3 (Αποτελέσματα -βαθμολογίες ΕΠΣΘ)