Σήμερα τα ματς των πρωτοπόρων της ΕΠΣΘ

Σήμερα τα ματς των πρωτοπόρων της ΕΠΣΘ

Τα ματς των πρωτοπόρων ξεχωρίζουν σήμερα στο πρόγραμμα της 10ης αγωνιστικής της ΕΠΣΘ. Στην Α’ κατηγορία η πρωτοπόρος του Α ομίλου Α.Ε. Διμηνίου υποδέχεται το Μαγνησιακό , ενώ στον Β’ όμιλο ο Γ.Σ. Αλμυρού,θα παίξει στον Πτελεό με τον Πρωτεσίλαο.
Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου σε Α’ και Β’ Κατηγορία ΕΠΣΘ έχει ως εξής:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΗΜΕΡΑ
*Γήπ. Διμηνίου, 15:00: ΑΕ Διμηνίου – Μαγνησιακός
(Χαλβατζάκος, Γιάννης, Καρακίτσος)
*Γήπ. Ι.Μ. Δημητριάδος, 15:00: Πηλέας – ΑΕ 2002
(Τριάντος, Τσακούμης, Μαγουλιανίτης – Παρ. Χαρ. Ρούσης)
*Γήπ. Αγ. Παρασκευής, 15:00: Αγία Παρασκευή – Πανιώνιος
(Γόργορης, Τσολακίδης, Διαμαντάρα – Παρ. Σπ. Κανούλης)
ΑΥΡΙΟ
*Γήπ. Αγ. Παρασκευής, 11:00: Αρης – Σαρακηνός
(Κώστας, Κόκκαλης, Μπασδέκη – Παρ. Παγωνόπουλος)
*Γήπ. Αγριάς, 11:00: Θησέας – Δάφνη
(Θεοχάρης, Σακκάς, Τριφονίδης – Παρ Ι.Κουζάκης)
*Γήπ. Σκιάθου, 13:00: Σκιάθος – Ηρακλής
(Δημητριάδης, Μαγουλιανίτης, Δημητράκης)
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΗΜΕΡΑ
*Γήπ. Πτελεού, 15:00: Πρωτεσίλαος – Γ.Σ. Αλμυρού (Νικόπουλος, Θ. Τασιόπουλος, Σφυρής)
ΑΥΡΙΟ
*Γήπ. Σκοπέλου, 14:00: Σκόπελος – Δήμητρα (Κούστας, Καρακίτσος, Γερμάνης)
*Γήπ. Αγχιάλου, 15:00: ΑΣ Αγχίαλος – Αίας Σούρπης (Βλάχος, Πετρόπουλος, Μπασδέκη)
*Γήπ. Μικροθηβών, 15:00: Μικροθήβες – Αχιλλέας (Ρούσης, Μπουργάνης, Κόκκαλης)
*Γήπ. Ευξεινούπολης, 15:00: Αθλος – Διαγόρας (Τσολακίδης, Τσακούμης, Σακκάς)
*Γήπ. Καναλίων, 15:00: Απόλλων Καν. – Μυρμιδόνες (Γ.Τασιόπουλος, Χουλιάρα, Τριφονίδης – Παρ. Δ. Κρητικός)
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΗΜΕΡΑ
*Γήπ. Λεχωνίων, 15:00: Ελευθεριακός – Ενωση Λεχωνίων /Νηλέα (Σαρρής, Σακκάς, Σαρακατσιάνος)
ΑΥΡΙΟ
*Γήπ. Ι.Μ. Δημητριάδος, 11:00: Νέοι Αθλητές – Κένταυρος Αργαλαστής (Βαρτσάκης, Γόργορης, Βλάχος -)
*Γήπ. Σαρακηνού, 11:00: Παγασητικός – Ανθιμος Γαζής (Χαλβατζάκος, Διαμαντάρα,Τσαγγάρης)
*Γήπ. Βοηθητικό ΕΑΚ, 11:00: Ιάσων Α.Μ. – Αργοναύτες (Νικόπουλος, Μπασδάνη, Χουλιάρα)
*Γήπ. Ι.Μ. Δημητριάδος, 15:00: Εθνικός – Τοξότης (Θεοχάρης, Καφτεράνης, Θ. Τασιόπουλος)
*Γήπ. Αγίας Παρασκευής, 15:00: Δύναμις – Μακρινίτσα (Σαμαράς, Σφυρής, Ταγγάρης)
Ρεπό: Ακρόπολη

Σήμερα τα ματς των πρωτοπόρων της ΕΠΣΘ

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο, Πρώτο Θέμα |