Σκουλάς  ο “άρχοντας”

Ο διαιτητής Β΄εθνικής Μανώλης Σκουλάς ορίστηκε να διευθύνει το ντέρμπι της Α΄ κατηγορίας της ΕΠΣΘ στον Αλμυρό στην 5η αγωνιστική … με γηπεδούχο τον αήττητο ΓΣΑ να φιλοξενεί την πρωτοπόρο και έχοντας μόνο νίκες ομάδα του Αίαντα Σούρπης.
Ο Κυριάκος Δημητριάδης που σφύριξε πολύ καλά δυο ντέρμπι την προηγούμενη αγωνιστική τωρα θα είναι στο ματς της Μακρινίτσας που δεν έχει νίκη έχει την χειρότερη άμυνα και φιλοξενεί τον αήττητο Διαγόρας Στεφανοβικείου…
Στον Α΄Ομιλο το Σάββατο είναι το κλασικό ντέρμπι Αγία Παρασκευή – Σαρακηνός οπου και παλι είναι ο Σκουλάς , ενώ την Κυριακή ο πρωτοπόρος και χωρίς απώλειες Άρης δοκιμάζεται στη Σκιάθο….με άρχοντα της αναμέτρησης τον Γιάννη Κούστα
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητες των αγώνων σε όλες τος τοπικές κατηγορίες το Σαββατοκύριακο :
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγωνιστική)
Α’ όμιλος
Σάββατο 1 Νοεμβρίου

*Γηπ .Γατζέας (3μμ) :Αθλ.Ένωση 2002 – Πανιώνιος (Κώστας, Δημητράκης,Χαυδατούρης)
*Γηπ . Αγίας Παρασκευής (3μμ) : Αγία Παρασκευή – Σαρακηνός (Σκουλάς,Κόκκαλης,Τρυφωνίδης)
Κυριακή 2 Νοεμβρίου
*Γηπ . Λεχωνίων (11 πμ) :Θησέας Αγριάς – Ιωλκός, (Κώστας ,Γαβριτόπουλος, Κατσαρός)
*Γηπ . ΙΜ Δημητριάδος (11 πμ) :Ηρακλής Βόλου – ΑΕ Διμηνίου(Ρόυσης, Πετρόπουλος,Παλιούρας)
*Γηπ . Σκιάθου (1.15 μμ) :ΑΟ Σκιάθος – Άρης Μελισσατίκων (Κούστας,Αναστασίου,Βαρτσάκης)
Νέοι Αθλ.Νίκης – Μαγνησιακός : 0 – 3 άνευ αγώνος
Ρεπό : Δημητριάς

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η αγωνιστική)
Β’ όμιλος
Σάββατο 1 Νοεμβρίου

*Γηπ . Πλατάνου (3μμ) :Μυρμιδόνες – Άθλος Αλμυρού(Χαλβατζάκος,Γιάννης,Διαμαντάρα)
*Γηπ . Μικροθηβών (3μμ) :Μικροθήβες– Αστέρας Ριζομύλου (Βλάχος,Μπέλλου,Μπασδέκη)
*Γηπ . ΙΜ Δημητριάδος (3μμ) :Μακρινίτσα – Διαγόρας Στεφανοβικείου (Δημητριάδης ,Θ.Τασιόπουλος ,Γ.Τασιόπουλος)
Κυριακή 2 Νοεμβρίου
*Γηπ . Αλμυρού (3μμ) :ΓΣ Αλμυρού – Αίας Σούρπης(Σκουλάς, Δ.Σακκάς,Τσολακίδης)
*Γηπ . Κερασιάς (3μμ) :Αετός Κερασιάς – Αχιλλέας Αχιλλείου (Δημητριάδης, Αθηναίος, Χαυδατούρης)
*Γηπ . Νέας Αγχιάλου (3μμ) :Α.Σ.Αγχίαλος – Πρωτεσίλαος Πτελεού(Μπουργάνης Θ.Τασιόπουλος Σφυρής)
Ρεπό : Δήμητρα Ευξεινούπολης

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(5η αγωνιστική)
Σάββατο 1 Νοεμβρίου

*Γηπ . Νεάπόλης (3μμ) :Δάφνη – Παγασητικός(Γόργορης,Π.Σακκάς, Δινάκης)
*Γηπ . «Βοηθητικό» ΕΑΚ (3μμ) :Τοξότης – Ελευθεριακός(Νικόπουλος, Κ.Μαγουλιανίτης, Μπαρτσιάλης)
*Γηπ . Σκοπέλου (7μμ) :Σκόπελος – Απόλλων Καναλίων(Κούστας,Αναστασίου,Βαρτσάκης)
Κυριακή 2 Νοεμβρίου
*Γηπ .Γατζέας (11 πμ) :Άνθιμος Γαζής – Κένταυρος Αργαλαστής (Θεοχάρης, Γ.Τασιόπουλος, Καφτενάρης)
*Γηπ . Σούρπης (3μμ) :Αργοναύτες Αμαλιάπολης– Πηλέας (Κουσκούνη, Σαρακατσάνος,Ελευθεριάδης)
Ρεπό : Ακρόπολη Σέσκλου
skoylas

Σκουλάς ο “άρχοντας”

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο, Πρώτο Θέμα |