Oι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής

 

Τα ονόματα των διαιτητών και των βοηθών των αναμετρήσεων της 6ης αγωνιστικής των τεσσάρων ομίλων της Γ’ Εθνικής ανακοίνωσε η ΕΠΟ .

Οι περισσότεροι αγώνες θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή (23/10, 15.00), ενώ το Ηλυσιακός-Πανθηραϊκός θα αρχίσει στις 14.00 και το Νίκη Βόλου-Ιστιαία στις 14.45.

Οι αναμετρήσεις Ρόδος-Ατσαλένιο και Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Θεσπρωτός θα διεξαχθούν το Σάββατο 22 Οκτωβρίου στις 15.00, ενώ το ματς Εργοτέλης-Ιάλυσος τη Δευτέρα 24 Οκτωβρίου επίσης στις 15.00.

Αναλυτικά:

1oς όμιλος

Νάουσα – Α.Ο. Καρδίας

Δραγάτης, Χριστάκογλου, Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

Καβάλα – Δόξα Δράμας

Κυριαζίδης (Έβρου), Δημητριάδης (Θράκης), Τζιώτζιος)

Α.Ε. Ποντίων – Νέστος Χρυσούπολης

Σιδερίδης, Μπαλιάγκας, Πρεσπάρης (Καστοριάς)

Μακεδονικός Φούφας – Απόλλων Παραλιμνίου

Μαυρίδης, Δεμερτζής, Ταγκαλίδης (Πέλλας)

Αλμωπός Αριδαίας – Καμπανιακός

Τσετσίλας, Στεφούλης, Μωυσιάδης (Γρεβενών)

Ορφέας Ξάνθης – Εορδαϊκός

Παρχαρίδης, Χατζηνάκος, Κουβαλάκης (Δράμας)

Λαγκαδάς – Απόλλων Καλαμαριάς

Τζοβάρας (Φθιώτιδας), Ζέρβας (Πιερίας), Γιαμουζής (Πιερίας)

gama-16-17

2ος όμιλος

Ρήγας Φεραίος – Απόλλων Λάρισας

Πανυτσίδης, Τζιαμπάσης, Ιωαννίδης (Κοζάνης)

Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου

Μανούρας Χ., Μανούρας Ν., Σταφυλάς (Τρικάλων)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Θεσπρωτός

Στόλης, Αναστασιάδης, Κρυώνας (Σερρών)

Αμβρακία Κωστακιών – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου

Κατσικογιάννης, Αντωνίου, Παπαλαζάρου (Ηπείρου)

Εθνικός Φιλιππιάδας – Αστέρας Πετριτή

Σιντόρης (Θεσπρωτίας), Τίκας (Θεσπρωτίας), Τσάντας (Ηπείρου)

Πύδνα Κίτρους – Α.Ε. Καραϊσκάκης

Γκορτσίλας, Σιανίδης, Τοροσιάδης (Μακεδονίας)

Νίκη Βόλου – Ιστιαία

Τρέβλας (Ημαθίας), Αναστασίου (Λάρισας), Καρακώστας (Λάρισας)

Τηλυκράτης – Διαγόρας Σεβαστής

Παναγιωτόπουλος, Καλαμπόκης, Αντωνόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)

3ος όμιλος

Χαλκίδα – Τσικλητήρας Πύλου

Καλαντζής, Κουντουρέλης, Σαμοΐλης (Αθηνών)

ΠΑΟ Βάρδας – Παναχαϊκή

Νίκας, Αθανασοπούλου, Γκούμας (Μεσσηνίας)

Φωστήρας – Ερμιονίδα

Τσαμούρης, Ζερβάκης, Φαγκρίδας (Πειραιά)

Δόξα Μεγαλούπολης – Λουτράκι

Μαρκαντωνάτος, Παπαδόπουλος, Λιάπης (Ηλείας)

Θήβα – Παναργειακός

Νταούλας, Λιαμπότης, Κασιμάτης (Αθηνών)

Ζευγολατιό – Παναρκαδικός

Τσιρογιάννης, Μεϊντάνας, Γεωργακόπουλος (Αχαΐας)

Αχαϊκή – Αστέρας Αμαλιάδας

Ανούσος (Λακωνίας), Γκριτζέπης (Αρκαδίας), Μπουτσαλής (Λακωνίας)

4ος όμιλος

Εθνικός Πειραιά – Ερμής Ζωνιανών

Κακριδής, Γκότσης, Πυργάκης (Κορινθίας)

Ρόδος – Ατσαλένιο

Γαλάνης, Δουλγεράκης, Γκόντα (Ανατολικής Αττικής)

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ – Άγιος Ιερόθεος

Σωτηριάδης (Λασιθίου), Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου), Τρουλινός (Ηρακλείου)

Προοδευτική – Τριγλία Ραφήνας

Ζαράνης (Κυκλάδων), Αρμάκολας (Κυκλάδων), Οικονόμου (Δυτικής Αττικής)

Ηλυσιακός – Πανθηραϊκός

Βεργέτης, Νίκα, Καματάκης (Αρκαδίας)

Θύελλα Ραφήνας – Ιωνικός Νίκαιας

Κουντουριώτης, Σαββόγλου, Κρετσίμος (Δυτικής Αττικής)

Εργοτέλης – Ιάλυσος

Κασσελάκης, Μαρνέζος, Πετεινάτος (Χανίων)

Oι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο |