Οι διαιτητές της 12ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι βοηθοί για τις αναμετρήσεις της 12ης αγωνιστικής της Γ’ από την ΕΠΟ.

Όλοι οι αγώνες θα διεξαχθούν την Κυριακή 11 Δεκεμβρίου στις 15:00, με εξαίρεση ενός, αυτού του Ιωνικού με τον Ιάλυσο Ρόδου, το οποίο θα γίνει τη Δευτέρα στις 16:30.

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Ψωμόπουλος, Δεδονάκης, Μάναλης (Καβάλας)

ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

Σιδηρόπουλος, Καραϊσκος (Έβρου), Έμπλιουκ (Ξάνθης)

ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

(Κάτης, Δημόπουλος, Δράγος (Φλώρινας)

ΚΑΒΑΛΑ – ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΥ

Δρακίδης, Καρακασίδης, Δανδαλίδης (Θράκης)

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

Κορέστης, Στάϊκος, Νάκας (Λάρισας)

ΝΑΟΥΣΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ

Τσιαουσίδης, Μιχτατίδης, Κούφος (Μακεδονίας)

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

Παρχαρίδης, Χατζηνάκος, Χασιώτης (Δράμας)

Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

2ος όμιλος

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ – ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ

Ζαμπάλας, Κοττόρος, Παπαλαζάρου (Ηπείρου)

ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

Αντιπαριώτης (Ανατολικής Αττικής, Χαλβατζάκος (Πειραιά), Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής)

ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ

Κολύτας, Βλάσσης, Ξηρομερίτης (Κέρκυρας)

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ

Ρούσσος – Μπεκερτζής, Κωνσταντίνου, Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας)

ΜΑΥΡΟΙ ΑΕΤΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Μαμάσουλας, Λεζάης, Μεταξιώτης (Μακεδονίας)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

Μουτσανάς,Τίκας, Κανιούρας (Καρδίτσας)

ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ

Τσέτσιλας, Στεφούλης, Φαλτάκας (Γρεβενών)

ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΑ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ

Γκαραγκάνης (Πιερίας), Σιανίδης, Χουζανάς (Μακεδονίας)

3ος όμιλος

ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ

Καλογερόπουλος, Βασιλάκης, Τσαλίκης (Αθηνών)

ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ

Ζαχαρόπουλος, Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής), Νιδριώτης (Αθηνών)

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΑΧΑΪΚΗ

Πόγκας, Δέλχας, Χατζηκαμαγιάννης (Εύβοιας)

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

Γιαννόπουλος, Αδαμόπουλος, Γκούμας (Μεσσηνίας)

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΘΗΒΑ

Σταυρόπουλος, Ασημακόπουλος, Λιάπης (Ηλείας)

ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ

Καλύβας, Γεωργακόπουλος, Νούλας (Αχαϊας)

ΧΑΛΚΙΔΑ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

Ντουμιτρέσκου, Καρακελές, Αλεξόπουλος (Πειραιά)

Ρεπό: Λουτράκι

4ος όμιλος

ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

Κόλλιας (Αργολίδας), Τριαντάφύλλος, Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Κασελάκης, Καντανολέον, Τσιλίκας (Χανίων)

ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

Σταθόπουλος, Βαλκάνος, Πλάκας (Δυτικής Αττικής)

ΚΗΦΙΣΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

Ψύχουλας, Δέλλης, Κορακιανίτης (Βοιωτίας)

ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

Περράκης, Λυμπερόπουλος, Λεωντακιανάκος (Αθηνών)

ΡΟΔΟΣ – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

Φωτόπουλος, Λιαμπότης, Δέτσης (Αθηνών)

Δευτέρα (12/12)

ΙΩΝΙΚΟΣ – ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

Κουλούδης, Μπαλιάκα (Λέσβου), Δουλγεράκης (Ανατολικής Αττικής)

Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

 

Οι διαιτητές της 12ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο |