ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και Διαιτητές στην 6η αγωνιστική της ΕΠΣΘ

Ορίστηκαν οι διαιτητές για το Σαββατοκύριακο στην 6η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της ΕΠΣΘ.
Μάλιστα το σαββατοκύριακο παίζονται οι κορυφές που καταλαμβάνουν η ΑΕ Διμηνίου που δεν παίζει και ο Γ.Σ. Αλμυρού που παίζει στο Στεφανοβικειο με διαιτητή τον Τριάντο.

Στην 6η αγωνιστική στον β’ όμιλο, ο πρωτοπόρος ΓΣΑ έχει δύσκολη αποστολή στο Στεφανοβίκειο με τον αήττητο Διαγόρα κι ενώ δεύτερος Αίας θα κάνει ρεπό, η αήττητη Δήμητρα δοκιμάζεται στον Ριζόμυλο.
Το Σάββατο στον Α΄ομιλο μοναδικό ματς είναι αυτό ανάμεσα σε Σαρακηνό και Α.Σ Δημητριάς με διαιτητή τον Κώστα , ενώ στον Β΄ το ματς του χωρίς βαθμό Άθλου με την Αγχίαλο σφυρίζει ο Θεοχάρης και του Πρωτεσίλαου με την Μακρινίτσα που δεν εχει νίκη ο Κούστας,
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων της 6ης αγωνιστικής το Σαββατοκύριακο εχει ως εξης :


Α’ Κατηγορία (6η αγωνιστική)
Α΄ Όμιλος
Σάββατο 8 Νοεμβρίου

*Γηπ. Σαρακηνού (3μμ) : Σαρακηνός– Δημητριάς(Κώστας, Θ.Τασιόπουλος,Δημητριάδης –παρ.Ηρ.Ματσούκας)
Κυριακή 9 Νοεμβρίου
*Γηπ.Ι.Μ.Δημητριάδος (11.30 πμ) : Μαγνησιακός- Σκιάθος (Σκουλάς, Διαμαντάρα, Μπασδέκη-παρ.Γ.Βράκας)
*Γηπ.Λεχωνίων (11 πμ) : Θησέας -Α.Ε. 2002 (Κρητικός, Π.Σακκάς, Γεωργατζής)
*Γηπ. Αγίας Παρασκευής ( 11 πμ) : Άρης Μ. – Ηρακλής (Κουσκούνη,Γοργόρης,Βλάχος- παρ. Λ.Παπακλωνάρης)
*Γηπ. Σέσκλου (3μμ) : Ιωλκός –Αγία Παρασκευή (Νικόπουλος, Θ. Τασιόπουλος, Δημητράκης- παρ.Ι.Κουζάκης)
*Πανιώνιος -Ν.Α.Νίκης 3-0 α.α,
Ρεπό: Α.Ε. Διμηνίου

Α’ Κατηγορία (6η αγωνιστική)
Β΄ Όμιλος
Σάββατο 8 Νοεμβρίου

*Γηπ. Αλμυρού (3μμ) : Άθλος Αγχίαλος (Θεοχάρης, Γ.Τασιόπουλος, Χαυδατούρης)
*Γηπ. Πτελεού (3μμ) : Πρωτεσίλαος-Μακρινίτσα (Κούστας, Βαρτσάκης, Δινάκης)
Κυριακή 9 Νοεμβρίου
*Γηπ. Κερασιάς (3μμ) : Αετός-Μυρμιδόνες (Α.Αθηναίος,Δ.Σακκάς.Τσολακίδης-παρ.Λ.Παπακλωνάρης)
*Γηπ. Αχίλλειου (3μμ) : Αχιλλέας –Μικροθήβες (Γοργόρης, Γιάνννης ,Π.Σακκάς)
*Γηπ. Ριζομύλου (3μμ) : Αστέρας-Δήμητρα (Χαλβατζάκος, Γαβριτόπουλος,Γ.Τασιόπουλος-παρ.Τριφωνίδης)
*Γηπ. Στεφανοβικείου (3μμ) : Διαγόρας-Γ.Σ.Αλμυρού (Τριάντος ,Τριφωνίδης,Σφυρής- παρ.Κουσκουρίδας)
Ρεπό:Αίας Σούρπης


Β’ Κατηγορία (6η αγωνιστική)
Σάββατο 8 Νοεμβρίου

*Γηπ. Γατζέας (3μμ) : Αργαλαστή –Ακρόπολη (Βλάχος,Τριφωνίδης,Σφυρής)
Κυριακή 9 Νοεμβρίου
*Γηπ.olimpico sport club (11.30 π.μ) : Παγασητικός-Σκόπελος (Δημητριάδης, Δ.Σακκάς, Ελευθεριάδης-παρ. Τριφωνίδης )
*Γηπ. Σούρπης (3μμ) : Αργοναύτες-Δάφνη (Μπουργάνης,Β.Μαγουλιανίτης,Καφτεράρης)
*Γηπ.Ι.Μ.Δημητριάδος (3μμ) : Πηλέας-Άνθ. Γαζής (Κώστας, Κ.Μαγουίανίτης, Διαμαντάρα –παρ.Ματσούκας)
*Γηπ. Καναλίων (3μμ) : Απόλλων Καν.-Τοξότης (Παλιούρας, Κατσαρός,Σαρακατσάνος)
Ρεπό: Ελευθεριακός

Οι ποινές

Επικυρώθηκαν από την ΕΠΣΘ οι ποινές των ποδοσφαιριστών από το προηγούμενο Σαββατοκύριακο.
Με 10 αγωνιστικές τιμωρήθηκε ο Α. Σιαμουρδάνης του Πρωτεσιλάου, με 4 αγωνιστικές ο Σ. Πορταρίτης των Μικροθηβών , με 2 αγωνιστικές Απ. Μπούτλας της Αγχιάλου και με 1 αγωνιστική οι Ε.Τσιργής της ΑΕ 2002, Κ. Κόρκος του Πρωτεσιλάου, Τσιγιάννης του Σαρακηνού και Γερ. Μυλωνάς της Μακρινίτσας.
Όσον αφορά στη Β ΕΠΣΘ, με 4 αγωνιστικές οι Πότσκα του Κενταύρου και Τσένα της Δάφνης.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και Διαιτητές στην 6η αγωνιστική της ΕΠΣΘ