Αγία Άννα και Δήμητρα στις κορυφές της Β΄ΕΠΣΘ(αποτελέσματα-βαθμολογίες)

Η Αγία Άννα στον Α΄ΟΜΙΛΟ και η Δήμητρα Ευξεινούπολης στον Β΄ΟΜΙΛΟ της Β’ ΕΠΣΘ είναι στις κορυφές της βαθμολογίας με έκτος έδρας την 5η Αγωνιστική.

Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ κέρδισε 1-7 το Νέο Μαγνησιακό και εκμεταλλευόμενη το ρεπό του συμπρωτοπόρου ως σήμερα Τοξότη έμεινε μόνη πρώτη με 15 βαθμούς, ενώ η ΔΗΜΗΤΡΑ ήταν νικήτρια  0-5  στα Κανάλια.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Β’ ΕΠΣΘ 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α’ όμιλος

Ν. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ 1-7

ΑΕ 2002-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 3-0

ΜΑΚΡΙΝΙΤΣΑ-Ν.Α. ΝΙΚΗΣ 2-1

ΙΩΛΚΟΣ-ΔΥΝΑΜΙΣ 1-1

Κυριακή 12 Νοεμβρίου

11:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ, ΕΘΝΙΚΟΣ Ε.Λ. ΝΗΛΕΑ ΣΑΜΑΡΑΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Π.-ΣΚΡΙΜΠΑΣ

15:00 ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ, ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ Ν.Π.-ΙΑΣΩΝ Α.Μ. ΒΛΑΧΟΣ-ΚΑΦΤΕΡΑΝΗΣ-ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ

ΡΕΠΟ ΤΟΞΟΤΗΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Αγία Άννα    15
  2. Τοξότης      12
  3.  Α.Ε. 2002   12
  4. Εθνικός        9                                
  5. Ιάσων Α. Μεριάς 7
  6. Μακρινίτσα*   6
  7. Ν. Μαγνησιακός 4
  8. Ελευθεριακός   4
  9. Ε.Λ./Νηλέας*    4
  10. Δύναμις          4
  11. Ν.Α. Νίκης*      2
  12. 12. Ιωλκός      1
  13. 13. Κένταυρος Ν.Π. 0

 

Β’ ΕΠΣΘ/ Β’ όμιλος

Σάββατο 11 Νοεμβρίου

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΝ.-ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞ. 0-5

ΗΡΑΚΛΗΣ Α.Θ.-ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ 2-4

ΑΣΤΕΡΑΣ-ΔΑΦΝΗ 2-1

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  δεν διεξήχθη

Κυριακή 12 Νοεμβρίου

11:00 Ι.Μ. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΣ, ΕΡΜΗΣ-ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ ΛΙΑΓΚΟΣ-ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ.-ΜΠΑΣΔΑΝΗ

15:00 ΕΥΞ/ΠΟΛΗΣ, ΑΘΛΟΣ-Φ.Θ. ΑΓΧΙΑΛΟΣ  ΠΑΛΤΑΤΖΗΣ-ΚΟΚΚΑΛΗΣ-ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ

ΡΕΠΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

1.Δήμητρα       15

2 Μικροθήβες* 10

3.Αστέρας        10

4.Μυρμιδόνες     9

5.Αχιλλέας        7

6.Δάφνη            6

7.Πανιώνιος*       6

8.Αγροτικός          3

9.Αγχίαλος           3

10.Άθλος               3

11.Ηρακλής Α.Θ.*(-2) 2

12. Ερμής             1

13.Απόλλων Κ.      1

 

Αύριο γίνεται oλη η 7η Αγωνιστική της Α’ ΕΠΣΘ

Αναλυτικά:

Α’ ΕΠΣΘ 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 12 Νοεμβρίου

11:00 ΒΑΣΔΕΚΕΙΟ, ΗΡΑΚΛΗΣ Β.-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΘΗΝΑΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Α.-ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ

11:00 ΕΤΒΑ, ΠΗΛΕΑΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗ ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ-ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΥ

12:00 ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ, ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ ΚΑΛΑΤΖΗΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Χ.-ΣΑΚΚΑΣ Δ.

15:00 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΥ, ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΙΑΣ ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Χ.-ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ

15:00 ΑΓΧΙΑΛΟΥ, ΠΥΡΑΣΟΣ-ΠΡΩΤΕΣΙΛΑΟΣ ΚΟΥΣΤΑΣ-ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ

15:00 ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΕΑΚ, ΘΗΣΕΑΣ-ΑΝΘΙΜΟΣ ΓΑΖΗΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.-ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

15:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ, ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΠΑΓΑΣΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Π.

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Θησέας 16
  2. Πρωτεσίλαος 13
  3. Σκιάθος 13

4.Μαγνησιακός          12

  1. Σαρακηνός(-2) 10
  2. Διαγόρας 9
  3. Ακρόπολη 8
  4. Πύρασος 8
  5. Ηρακλής (-2) 7
  6. Αίας Σούρπης 6
  7. Αγ. Παρασκευή 4

12.Πηλέας               4

  1. Άνθιμος Γαζής 3
  2. Παγασητικός 1

 

 

Αγία Άννα και Δήμητρα στις κορυφές της Β΄ΕΠΣΘ(αποτελέσματα-βαθμολογίες)

Αθλητισμός, Ποδόσφαιρο, Πρώτο Θέμα |